Aplikacje Mobilne

Oprócz gamy gotowych aplikacji napisanych dla systemu android, oferujemy usługi tworzenia dedykowanego oprogramowania. Posiadamy możliwości wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam tworzyć wydajne oprogramowanie mobilne dostosowane do potrzeb klientów.
Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych działających na systemie android, zdobywaliśmy tworząc oprogramowanie dla firm z branży FMCG, branży finansowej i ubezpieczeniowej oraz medycznej.
Aplikacje mobilne ułatwiają prezentację produktów i usług bezpośrednio u klienta, poprawiają wydajność i logistykę. Dzięki integracji z systemami klasy ERP dają ogromne możliwości skracania czasu pracy, obiegu dokumentów i poprawiają wymianę informacji w firmach.
Mamy w portfolio także aplikacje wykonane dla firm z branży budowlanej (zarządzanie montażem instalacji) a także z branży ochrony osób i mienia (aplikacja dla pracowników ochrony) , oraz aplikację wspomagającą zarządców nieruchomości i aplikacje do zczytywania liczników energii i wody.