Firma informatyczna Blacksoft Toruń - Programy Pozycjonowanie stron

pozycjonowanie Toruń

           Firma informatyczna BLACKSOFT powstała we wrześniu 2009. Zajmujemy sie tworzeniem oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą. Nasze oporgramowanie dedykowane jest dla małych i średnich przedsiebiorstw. Nasze systemy wspomagają zarzadzanie głównymi procesami biznesowymi tj. sprzedaż , logistyka i zarządzanie flotą, oraz analityka i raportowanie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie zaoferować małym klientom oprogramowanie dostosowane do ich potrzeb.  Posiadamy duże doświadczenie we wdrażaniu naszych systemów w firmach branży FMCG, a także w projektowaniu obiegu dokumentów i procesów biznesowych, kazdy z naszych klientów może liczyć na szybką i fachową pomoc w rozwiązaniu problemu.  Założeniem firmy jest nie tylko sprzedaż oprogramowania. We współpracy z partnerami biznesowymi prowadzimy projekty mające na celu stworzenie nowoczesnego oprogramowania. Dla kontrahenta udział w projekcie daje ogromne możliwości. Kontrahent ma ogromny wpływ na funkcjonalność oraz ostateczny wygląd oprogramowania. Dzięki wymianie technologia za doświadczenie, jesteśmy w stanie wprowadzić na rynek oprogramowanie spełniające potrzeby specyficzne w danej branży. W zamian za cenną wiedzę kontrahent otrzymuje oprogramowanie maksymalnie dostosowane do jego potrzeb w cenie nie osiągalnej na rynku. Dzieki temu nasze oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i użytkownicy nie muszą się zastanawiać: "Co programista miał na mysli?". 

 
           Równorzędnie do usług programistycznych i serwisowych firma Blacksoft działa w branży marketingu internetowego. Stworzyliśmy unikalny system wspierający prowadzenie kampanii reklamowych w internecie. Dodatkowo posiadamy bardzo rozbudowane zapleccze techniczne w postaci portali internetowych , oprogramowania i serwerów, co sprawia że  jesteśmy w stanie bardzo skutecznie pozycjonować strony naszych klientów zarówno dla wyszukiwań lokalnych jak i ogłolnopolskich.
           Firma Blacksoft świadczy także  usługi  skierowane do klientów indywidualnychw zakresie odzyskiwania utraconych danych z dysków twardych, kart pamięci i pozostałych nośników danych , także wybarnych modeli telefonów komórkowych.


                                                                                                      Zapraszamy do współpracy.