Usługa pozycjonowania stron


Zacznijmy od początku.

O sukcesie strony warto myśleć jeszcze przed jej kupieniem. Jedno z podstawowych pytań, jakie musimy sobie zadać przed zainwestowaniem w stronę, to jakich obszarów działalności firmy strona będzie dotyczyć. Czy będzie to tylko strona wizytówka czy może warto włożyć trochę więcej pracy i przygotować materiały szeroko opisujące profil prowadzonej działalności i jak najszersze spektrum usług, czy też produktów przez firmę oferowanych. Treść na stronie ma kluczowy wpływ na pozycję w wyszukiwarkach internetowych.
Przy ogromnej konkurencji w sieci, znalezienie niszy, którą nasza strona miałaby zapełnić, może zapewnić nam przewagę w dostępie do potencjalnych klientów. Biorąc pod uwagę ilość użytkowników sieci nawet strona o bardzo wyspecjalizowanej treści może budzić duże zainteresowanie i generować sporą ilość wejść na stronę.. Konkurowanie ze stronami osilnej pozycji i ogólnej treści może trwać długo i wcale nie musi zakończyć się powodzeniem.
Kolejną rzeczą jest odpowiedni adres domeny. Nazwa domeny w kontekście promocji strony jest ogromna. Prosta do zapamiętania domena może bardzo ulatwić wyszukanie a co ważniejsze wejście na stronę. Dlatego też sugerujemy aby zdecydować się na kupno domeny zanim zabierzemy się do tworzenia strony. Oczywiście słuzymy pełnym wsparciem w doborze nazwy i procesie rejestracji domeny. Pozwoli to uniknąć problemów z podkupywaniem domen, które są następnie sprzedawane po wiele wyższej cenie.

Oferta

Oferujemy promowanie stron internetowych i wykonywanie akcji reklamowych skutkujących podniesieniem pozycji Państwa strony internetowej w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych takich jak Goolge,Bing, Yahoo czy NetSprint. W skład usługi wchodzi optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, dodawanie skryptów do usług analitycznych i ostatecznie samo pozycjonowanie strony. Pomagamy przy doborze słów kluczowych i analizowaniu ruchu na stronie.