Zakładanie i optymalizacja wizytówek firm w google Maps

Konkurencji przybywa, a Wy wciąż nie wiecie jak przebić się przez gąszcz informacji? Szukacie kreatywnych rozwiązań promocyjnych, które trafią w prosty, choć oryginalny sposób do szerokiego grona odbiorców? Takie możliwości otwiera przed Wami nowa usługa marki Google – Google Moja Firma, która ułatwia pozycjonowanie firm na platformie Google Maps. Nasi specjaliści doskonale wiedzą jakich sposobów użyć, by wywyższyć stronę internetową Waszej firmy spośród tysięcy wyświetleń w wyszukiwarce Google. Zobacz co możemy zdziałać w ramach pozycjonowania w mapach Google.

Usługa Google Moja Firma

Potencjał sieci internetowej możecie wykorzystywać na różne sposoby, jednak najważniejsi są zawsze Wasi Klienci. Jako przedsiębiorcy musicie zadbać o podstawowy budulec relacji z Klientami, jakim jest stały kontakt z nimi. Rozwijanie długofalowej współpracy najlepiej rozpocząć w Internecie, który jest doskonałą platformą wymiany informacji. Pomoże nam w tym nowoczesne i przyjazne narzędzie, stworzone przez Google z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Usługa Google Moja Firma to program, dzięki któremu możemy tworzyć unikatowe wizytówki, które pojawią się w lokalnych wynikach wyszukiwania na mapach Google. Użytkownik, który wyszuka frazy złożonej z danej usługi i lokalizacji, bez problemu odnajdzie drogę do Waszej firmy. Dla przykładu, zajmujecie się świadczeniem usług kosmetycznych w Toruniu. Potencjalny Klient będzie mógł znaleźć Waszą firmę, wpisując w okienku wyszukiwania frazę „usługi kosmetyczne Toruń”. Wizytówka Waszej firmy, z dokładnym opisem działalności i danych kontaktowych, wyświetli się jako element mapy Google, dzięki czemu Klient trafi do Was bez najmniejszego problemu.

Spersonalizowana wizytówka

Wiecie już do czego służy usługa Google Moja Firma. Wyżej wspominaliśmy o wizytówkach, które reprezentują Waszą firmę przed tysiącami użytkowników, szukających usług przy pomocy wyszukiwarki Google. Chcecie wiedzieć, jak tworzymy Wasze wizytówki, by spełniały wszelkie wymogi pozycjonerskie? Nie ma sprawy. Prace rozpoczynamy od zatytułowania wizytówki. Tytuł musi być prosty, tak by potencjalni Klienci wpisując daną frazę, odnaleźli właśnie Waszą firmę. Najlepiej skleić go z słów kluczowych takich jak nazwa firmy i rodzaj świadczonej usługi ( dla usług kosmetycznych będzie to na przykład „Ślicznotka” Kosmetyczka). Następnie zajmujemy się wpisaniem aktualnych danych kontaktowych. To bardzo ważna kwestia, która ułatwi Klientowi skontaktowanie się z Wami. Kolejno ustalamy dla Waszej firmy unikatowy kod vanity URL. Jest to ciąg liter, który pojawia się po adresie https://plus.google.com/, najczęściej w postaci nazwy firmy. Zanim skończymy prace nad wizytówką, musimy się jeszcze zająć opisem działalności i dobraniem odpowiedniej oprawy graficznej. Stworzymy dla Was ciekawy i przyciągający uwagę odbiorców szablon graficzny, a także precyzyjnie opiszemy świadczone przez Waszą firmę usługi. Dzięki tym zabiegom Wasza wizytówka wyróżni się wśród konkurencyjnych marek. Klienci chętniej rzucą okiem na bogatą i ciekawą oprawę, efektem czego będzie wzrost popularności Waszej firmy.

Zalety pozycjonowania w Google Maps

Gdy prace nad wizytówką zakończą się, dalszym etapem współpracy z usługą Google Moja Firma jest bieżące aktualizowanie treści. Klienci, zaciekawieni Waszą firmą z chęcią będą powracać do oglądania strony internetowej. Atrakcyjne zdjęcia, czy specjalistyczne artykuły to nie tylko część promocji, ale także podstawowy element dbałości o zainteresowanie swoich Klientów. Co zatem daje Wam pozycjonowanie w Google Maps. Przede wszystkim zwiększenie widoczności wśród lokalnej i regionalnej społeczności, a także zwiększenie rozpoznawalności wśród osób zainteresowanych Twoją branżą. Usługa Google Moja Firma to także bezpłatna reklama, która trafia do szerokiego grona odbiorców. Ponadto, atrakcyjna wizytówka ułatwi Klientowi znalezienie lokalizacji Twojej firmy . Dzięki niej będziesz miał możliwość nawiązywać i utrzymywać bezpośredni kontakt ze swoimi klientami, udostępniając im ciekawe wpisy, wydarzenia i inne treści. Na bieżąco będzie mógł śledzić opinie o swojej działalności, poprzez wgląd do dodawanych komentarzy, co ułatwi Ci zrozumienie słabych aspektów i da Ci szanse na poprawę jakości usług. Na dodatek otrzymasz możliwość sprawdzenia, jak użytkownicy znajdują Twoją firmę i wchodzą z nią w interakcję dzięki statystykom i integracji z AdWords Express. To wszystko dzięki jednej, praktycznej usłudze – Google Moja Firma.
Klienci, to więcej niż odbiorcy Waszych usług. W dobie Internetu stają się oni rzecznikami marki i stałymi gośćmi firmowych stron internetowych. To w głównej mierze od nich zależny jest sukces Waszej firmy. Już dziś firma Black zapewni Tobie i Twoim odbiorcom nowoczesne rozwiązania marketingowe w świecie wirtualnym. Z ogromna pasją zajmujemy się pozycjonowaniem Waszych stron, tak by osiągnęły wysokie wyniki oglądalności. Od podstaw zbudujemy Waszą stronę i pozwolimy jej zabłyszczeć wśród konkurencji. Skontaktuj się z nami i zobacz ile jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie i Twoich Klientów. Zapraszamy.

Pozycjonowanie lokalne w Google Maps.

Pozycjonowanie wizytówek firm na mapach Google, to usługa, która idzie w parze z tradycyjnym pozycjonowaniem stron w Google. Pozycjonowanie na mapach Google wymaga jednak całkowicie odmiennych działań mających na celu promowanie firmy a wyniki wyszukiwań w mapach są zupełnie inne od wyszukiwań w tradycyjnyej wyszukiwarce. Monitorowanie pozycji wyszukiwań w internecie i na mapach to dwie zupełnie różne sprawy. W przypadku wyszukiwań na mapach Google ważna jest nie tylko wyszukiwana fraza ale też lokalizacja szukającego. Taki stan rzeczy wymaga od pozycjonera zupełnie innego podejścia, oraz posiadania wiedzy , oraz technologii pozwalającej na skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie wizytówki w google Maps.
Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą dowiedzieć się jak można podnieść pozycję wizytówki swojej firmy w mapach Google zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania oferty na pozycjonowanie.
Jesteśmy w stanie z niezwykłą skutecznością wypozycjonować wizytówki firm, co dowiedliśmy nie tylko pozycją własnej wizytówki ale też pozycjami wizytówek wielu naszych klientów.
Poniżej przykład skuteczności kampanii na przykładzie naszej wizytówki w Google Maps w 3 tygodnie po rozpoczęciu kampanii. Wyraźnie widać znaczny wzrost liczby wyświetleń wizytówki.BLACKSOFT pozycjonowanie na mapach Google.
pozycjonowanie na mapach google