Firma informatyczna Blacksoft Toruń - Programy Pozycjonowanie stron

pozycjonowanie Toruń

Oferta

Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksowy pakiet usługi informatycznych oferujemy tworzenie stron www. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu projekt iwykonanie stroy www najbardziej odpowiadającej Państwa potrzebom. Pomimo tego, iż budowanie stron internetowych jest pracochłonnym procesem, dzięki wypracowaniu etapów kreacji i konsultacji z potencjalnym Klientem, tworzenie stron z nami przebiega szybko i sprawnie. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu, jak powinien wyglądać układ strony, jakie treści i materiały są niezbędne do przygotwania strony internetowej, prosimy o kontakt. Z doświadczenia wiemy że przygotowanie materiałów do strony nastręcza pewnych problemów, a nasi klienci nie zawsze mają czas na ich przygotowanie. Dlatego też oferujemy także napisanie tekstó do strony, bazując na konsultacjach z klientem.

Projekt wstępny

Określamy potrzeby klienta tekie jak cel stworzenia strony, jej zawartość, typ, rejestrację domeny itd. Następnie tworzymy kilka projektów wstępnych mających na celu pokazanie możliwości, dając tym samy naszemu klientowi pole manewru i wyboru najlepiej dopasowanego projektu strony.

 

Treść i materiały

Tworzymy i redagujemy treść i materiały do strony redagujemy min. artykuły tematyczne, opis działalności firmy, opisy produktów, a także teksty w stylu "często zadawane pytania" lub tematy na forach branżowych. Następnie uwzględnieniamy poprawki według zaleceń klienta. Ostatecznie redagujemy wszystkie materiały graficznych i tekstowe.

Projekt ostateczny i poprawki

Prezentujemy klientowi ostateczny projekt w celu zaakceptowania strony i materiałów.

Wykonanie i publikowanie strony

Ostatecznie wykonujemy stronę internetową nanosząc ewentualne poprawki. Testujemy stronę pod kątem obsługi przez różne przeglądarki, Ostatecznie umieszczamy stronę w sieci konfigurujemy  domenę, dodajemy stronę do indeksów przeglądarek i instalujemy uslugi analizy ruchu na stronie..