Programowanie na zlecenie

Oferujemy Państwu tworzenie dedykowanego oprogramowania.

Już wkrótce pełny opis usług programistycznych.

Tworzenie aplikacji dla systemu Android

Oprócz gamy gotowych aplikacji napisanych dla systemu android, oferujemy usługi tworzenia dedykowanego oprogramowania. Posiadamy możliwości wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam tworzyć wydajne oprogramowanie mobilne dostosowane do potrzeb klientów.
Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych działających na systemie android, zdobywaliśmy tworząc oprogramowanie dla firm z branży FMCG, branży finansowej i ubezpieczeniowej oraz medycznej.
Aplikacje mobilne ułatwiają prezentację produktów i usług bezpośrednio u klienta, poprawiają wydajność i logistykę. Dzięki integracji z systemami klasy ERP dają ogromne możliwości skracania czasu pracy, obiegu dokumentów i poprawiają wymianę informacji w firmach.
Mamy w portfolio także aplikacje wykonane dla firm z branży budowlanej (zarządzanie montażem instalacji) a także z branży ochrony osób i mienia (aplikacja dla pracowników ochrony) , oraz aplikację wspomagającą zarządców nieruchomości i aplikacje do zczytywania liczników energii i wody.