OPROGRAMOWANIE DLA FIRM ENOVA365

System enova365, to nowoczesny polski ERP tworzony przez zespół ekspertów w dziedzinie finansów, prawa podatkowego, kadr i płac oraz zarządzania, którzy nieustanie dbają o najwyższą jakość tworzonego oprogramowania i jego zgodność z przepisami. enova365 koncentruje się na obsłudze następujących obszarów biznesowych: Kadry Płace i HR, Finanse i księgowość, Sprzedaż i CRM, Handel i magazyn, Procesy oraz Business Intelligence. Przeznaczona jest do wspierania mikro, małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw oraz instytucji. Obecnie z systemu korzysta już ponad 13 000 organizacji.

Cechy oprogramowania enova365


ELASTYCZNA

enova365 dostosuje się do Twojej firmy. Ty wskazujesz nam obszary działania swojej firmy, a my dobieramy i dostosowujemy moduły tak, żebyś osiągnął oczekiwaną funkcjonalność. W przyszłości wraz z rozwojem Twojej firmy, wspólnie rozwiniemy system.

ZGODNA Z PRZEPISAMI

enova356 jest polskim systemem, zgodnym z polskim ustawodawstwem i prawem gospodarczym, na bieżąco jest dostosowywanym do zmieniających się przepisów. Konsultanci tworzący oprogramowanie doskonale orientują się w obecnych przepisach i śledzą wprowadzane zmiany. Dzięki temu enova365 już przed ich wejściem w życie jest na nie gotowa.

INTEGRALNA

enova365 można łatwo integrować z używanymi przez firmy specjalistycznymi aplikacjami i programami. Sklep internetowy, agencja pracy tymczasowej, zarządzanie produkcją, stacja paliw, bankowość elektroniczna, to tylko część przykładów integracji z oprogramowaniem specjalistycznym lub branżowym.

SKALOWALNA

enova365 łatwo dostosowuje się do potrzeb rosnącej firmy. Trzy warianty funkcjonalne, srebrny (mikro i małe firmy), złoty (małe i średnie firmy) i platynowy (duże przedsiębiorstwa) oraz szeroki wybór modułów, powoduje, że enova365 może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami przedsiębiorstwa, bez konieczności konwersji lub migracji danych.

AKTUALNA

Klienci na bieżąco otrzymują nowe, zaktualizowane wersje systemu. Oprogramowanie projektowane jest w oparciu o najnowsze trendy technologiczne ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność systemu. Dzięki temu użytkownik otrzymuje system aktualizowany przede wszystkim prawnie, ale też funkcjonalnie.

MODUŁOWA

System buduje się z modułów, przygotowanych z przeznaczeniem dla danego działu w firmie, precyzując liczbę niezbędnych stanowisk pracy. Moduły mogą działać samodzielnie lub jako system zintegrowany enova365 w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to prosty dostęp do danych ze współpracujących modułów. Dzięki ich właściwemu doborowi i odpowiedniej konfiguracji na etapie wdrożenia, program zostaje precyzyjnie dostosowany do potrzeb firmy.

Oprogramowanie enova365 posiada 4 rodzaje interfejsów: wersja klasyczna, czyli tradycyjny interfejs oparty o Windows Forms. Wersja przeglądarkowa, która umożliwia logowanie do bazy z dowolnego miejsca. Dedykowana użytkownikom systemu operacyjnego Windows, macOS, Chrome OS. Wersja dotykowa dla użytkowników urządzeń dotykowych z systemem Windows 8.1 lub wyższym. Wersja mobilna (Aplikacja Android) dla użytkowników korzystających ze smartfonów z zainstalowanym systemem operacyjnym Android oraz Windows Phone.