PRESELLER.NET - PROGRAM SPRZEDAŻY MOBILNEJ DLA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

PRESELLER.Net - to program sprzedaży mobilnej przeznaczony dla przedstawicieli handlowych. Program pozwala na wykonywanie wizyt u klientów, składanie zamówień wystawianie KP i raportów kasowych, planowanie tras, kontrolę licznika kilometrów w pojeździe, wykonywanie raportów sprzedażny wykonania planu i wiele innych. Oprogramowanie działa z najpopularniejszymi programami do prowadzenia firmy np z systemem CDN OPTIMA, Subiekt GT, Enova, PC Market i wiele innych. Istnieje możliwość szybkiego zintegrowania z dowolnym system sprzedaży klienta lub sklepem internetowym. Do programu dołączona jest aplikacja pozwalająca na zarządzanie i raportowanie wyników pracy presellerów.

 

Podstawowe korzyści wynikające z wdrożenia oprogramowania Preseller dla przedstawicieli handlowych w Państwa firmie to:

Mniejsze koszty sprzedaży - które zawdzięczamy zmniejszeniu czasu potrzebnego na złożenia zamówienia u klienta i np windykację płatności. Przedstawiciel handlowy ma czas aby odwiedzić większą ilość klientów lub wykonać inne czynności u klienta. Import zamówień do systemu sprzedaży w formie elektronicznej eliminuje koszt pracownika związany z ręcznym wprowadzeniem zamówienia do systemu sprzedaży. Eliminujemy także koszty papieru ponoszone na drukowanie cenników, informacji o płatnościach klientów itd.

Poprawienie logistyki i zmniejszenie czasu realizacji zamówień - Wysyłanie dokumentów przez przedstawicieli handlowych  odbywa się na bieżąco tuż po wizycie u klienta lub w jej trakcie. Magazyn ma zatem większe możliwości planowania kompletacji towaru i przygotowywania go do transportu, a kierowcy mogą wcześniej załadować towar i wcześniej wyruszyć. Niektóre firmy mogły dzięki temu zlikwidować nocną lub popołudniową zmianę magazynierów, ponieważ zamówienia spływały w ciągu dnia a nie na jego koniec i magazyn wyrabiał się z przygotowaniem towaru przed końcem dnia.  Zarządzanie terminami dostaw do klienta z poziomu programu do sprzedaży pozwala także na planowanie tras kierowców i zmniejszenie kosztów transportu.

Program mobilny pozwala na poprawę jakości i częstotliwości odwiedzin u  klienta - przedstawiciel oraz jego przełożony mają kontrolę nad ilością i częstotliwością wizyt u klientów, można dzięki temu wychwycić klientów nieaktywnych i rzadko odwiedzanych. Przedstawiciele handlowi mają przede wszystkim pełną informację o kliencie, o jego warunkach handlowych, upustach, rozrachunkach, danych teleadresowych oraz pozostałych istotnych informacjach związanych z klientem i wprowadzonych do systemu ERP w Państwa firmie.

Kompleksowa obsługa i większe kompetencje przedstawicieli handlowych , którzy  mają pełną informację o kontrahencie oraz o oferowanych usługach i produktach. Korzystając z programu mobilnej sprzedaży przedstawiciel jest w stanie zaprezentować pełną i aktualną ofertę dostosowaną do unikalnych potrzeb swojego klienta. Przedstawiciele handlowi otrzymują narzędzie, które zapewnia im fundamentalną wiedzę o klientach i ofercie, której do tej pory nie mieli.

PROGRAM PRESELLER W WERSJI NA ANDROIDA

Podstawowe funkcjonalności naszej aplikacji mobilnej działającej na tabletach i telefonach z systemem Android to :

 Dane pobierane z systemu klienta:

 • Kartoteki towarów
 • Grupy Towarów
 • Grupy oraz Kategorie towarów i usług
 • Stany magazynowe towarów
 • Kartoteki kontrahentów
 • Grupy kontrahentów
 • Rozrachunki kontrahentów
 • Dane słownikowe i konfiguracyjne


Dane importowane do systemu klienta:

 • Dokumenty sprzedaży lub zamówienia
 • Dokumenty rozliczeniowe KP,KW
 • Dziennik pracy, stany licznika , informacje z wypełnianych formularzy i ankiet.


Podstawowe funkcje programu sprzedaży mobilnej preseller w wersji na system Android:

 • Zamówienia
 • Windykacja Płatności i raporty KasoweAnkietowanie i wypełnianie formularzy
 • Planowanie tras i wizyt
 • Raporty

INETGRACJA

Podstawową zaletą systemu preseller jest jego integracja z innymi systemami informatycznymi. To w jakim stopniu program mobilny jest zintegrowany z systemem informatycznym klienta przekłada się na ilość informacji jaką ma przedstawiciel handlowy na urządzeniu mobilnym. Program Preseller jest już zintegrowany z najpopularniejszymi programami handlowymi sprzedawanymi w Polsce.

Gotowość do integracji z nowymi systemami także ma znaczenie. Wielu klientów korzysta z rozwiązań dedykowanych, a autorzy tych systemów nie koniecznie chcą lub mogą tworzyć rozwiązania mobilne. Tu właśnie otwierają się przed Państwem nowe możliwości, ponieważ możemy zintegrować nasze rozwiązanie z Państwa systemem.