Oferowane przez firmę Soneta oprogramowanie enova365 to skuteczne narzędzie zarządzania, wspierające przedsiębiorstwa w codziennej pracy. Jego unikalność na skalę kraju wynika z innowacyjnego podejścia, zaangażowania w rozwój i dbałości o satysfakcję klientów. Program enova365 jest zaliczany do czołówki oprogramowania klasy ERP w Polsce.

enova365 występuje w dwóch wariantach- klasycznym, instalowanym w środowisku IT oraz w formie usługi. Dostępne są dwie wersje oprogramowania:

  1. Wersja Standard (okienkowa)- oparta na tradycyjnym interfejsie jak w systemie Windows, dedykowana przede wszystkim użytkownikom preferującym klasyczny sposób korzystania z oprogramowania. Wersja umożliwia pracę z komputera stacjonarnego.
  2. Wersja Multi – zaprojektowana tak, aby była kompatybilna i dostosowana do każdego urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z enova365 na dowolnym urządzeniu, takim jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety czy smartfony. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną elastyczności pracy i chcą mieć dostęp do systemu z różnych miejsc i z różnych urządzeń.

Wersja Standard a wersja Multi enova365

W wersji Standard enova365 występuje jedynie wariant z interfejsem okienkowym oprogramowania, natomiast w wersji Multi użytkownik ma do dyspozycji 3 różne interfejsy:

  1. Interfejs okienkowy- taki jak w przypadku wersji Standard.
  2. Interfejs przeglądarkowy (webowy) – umożliwia pracę zdalną z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę internetową
  3. Interfejs mobilny – na urządzenia z systemem Android i iOS.
Wersja Multi enova365 została zbudowana w oparciu o nowoczesną bibliotekę React, co umożliwia tworzenie dynamicznych i wysoce wydajnych interfejsów. Wersja przeglądarkowa korzysta z technologii HTML5, a więc charakteryzuje ją nowoczesność i niezawodność.

enova365 Multi oferuje możliwość wygodnego korzystania z oprogramowania również za pośrednictwem chmury. W chmurze, infrastruktura IT, a także wspólna baza danych oraz oprogramowanie, znajdują się na zewnętrznym serwerze, co daje użytkownikowi możliwość korzystania z zasobów firmy z dowolnego urządzenia i w każdej chwili, o ile posiada dostęp do Internetu.