Tworzenie stron internetowych

W obecnych czasach posiadanie strony internetowej to niezbędne minimum każdego przedsiębiorcy. Powinna być na przyjazna dla użytkownika, dlatego ważne jest dobre zaprojektowanie i dostarczenie przydatnej dla potencjalnego użytkownika treści. Sama strona internetowa musi być także widoczna w wynikach wyszukiwarki, dlatego nie wolno zapominać o pozycjonowaniu. Zmieniają się nasze nawyki związane z korzystaniem z Internetu. Wiąże się to z coraz częstszym użyciem urządzeń mobilnych. Zmienia się też sposób indeksowania stron przez Google. Tworzymy responsywne strony internetowe, czyli takie które dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych.
Chcemy zapewnić Tobie i Twojej firmie kompleksowy pakiet usług informatycznych. Oferujemy projekt i wykonanie strony www najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom. Wiemy, jak powinny przebiegać prace nad tworzeniem samej strony, treści i materiałów. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak powinien wyglądać układ strony, jakie treści i materiały są niezbędne do jej przygotowania. Możemy Ci w tym pomóc. W naszym zespole pracują copywriterzy i graficy, którzy się tym zajmą.
 
Chcemy, aby strona internetowa służyła Tobie i Twojej firmie.Dlatego każdy projekt zamykany jest szkoleniem, na którym pokazujemy Ci jak edytować treści i dodawać nowe materiały na Twoją stronę.

Wordpress i nie tylko

Najczęściej działamy w oparciu o systemy zarządzania treścią – CMS. Obecnie najpopularniejszym systemem jest WordPress. Dlatego naszym Klientom polecamy właśnie ten CMS. WordPress umożliwia dodawanie nowych podstron, dzięki temu witrynę można dostosować do dynamiki rozwoju firmy.
Wiele firm posiada już stronę internetową, ale nie jest zadowolona z obecnej usługi hostingowej. Pomożemy Ci w wyborze serwera odpowiedniego dla Twojej witryny. Zajmiemy się przeniesieniem Twojej strony na inny hosting. Bardzo często strony, które zostały zaprojektowane kilka lat temu, nie spełniają już wymogów Google dotyczących odpowiedniej optymalizacji. Zajmiemy się migracją Twojej strony do nowszych wersji.