PROGRAMOWANIE

Systemy informatyczne znacząco usprawniają funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa. Korzystają z nich nie tylko giganci, ale także niewielkie, lokalne firmy. Tworzymy oprogramowanie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Mogą być to wszelkiego rodzaju usprawnienia: od aplikacji, przez bazy danych, po różnego rodzaju formularze.

Do stworzenia idealnego oprogramowania potrzebujemy dokładnych informacji dotyczących specyfiki Twojej branży oraz oczekiwań, jakie ma spełnić system.

Tworzenie aplikacji dla systemu Android

Użytkownicy smartfonów coraz częściej korzystają z aplikacji. Najczęściej wykorzystywany jest system Android. Liczba samych aplikacji także stale rośnie. Zapotrzebowanie jest ogromne. Zalety mobilnych technologii należy wykorzystać na swoją korzyść. Tworzymy oprogramowanie mobilne, które jest dostosowane do potrzeb konkretnej firmy.

Mamy bogate doświadczenie. Stworzyliśmy aplikacje dla przedsiębiorstw z różnych branż: budowlanej, finansowej, medycznej oraz ubezpieczeniowej. Pracowaliśmy także dla firm związanych z produktami szybkozbywalnymi.

Aplikacje mobilne mogą być wykorzystywane w każdej firmie. Jej wielkość nie ma znaczenia. Oprogramowanie to jest przydatne podczas prezentacji produktowej u klienta. Aplikacja może zastąpić drukowany katalog. Łatwo można do niej wprowadzić nowe produkty, czy też informacje o promocjach i rabatach. Oprogramowanie umożliwia monitorowanie pracy na przykład przedstawicieli handlowych, jest dla nich także dużym ułatwieniem. Aplikacje mobilne usprawniają obieg informacji i wszelkiej dokumentacji w firmie. Przydatne są też podczas kontrolowania stanu magazynowego. Oprogramowanie to może być wykorzystywane go tworzenia analiz i raportów. To tylko zarys możliwości, jakie dają aplikacje mobilne. W Twojej firmie na pewno znajdzie się proces, który można usprawnić.