Pozycjonowanie to wieloetapowy i skomplikowany proces.

Jego celem jest wypromowanie strony internetowej. Większa widoczność, to gwarancja szerszego dotarcia do Klientów. Pozycjonowanie strony nie zawsze wygląda tak samo. Na przebieg działań wpływ ma wiele czynników, takich jak specyficzna branża czy konkurencja. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, aby strony naszych Klientów cechowały się treścią dobrej jakości, systematycznością w dodawaniu postów i jak najlepszą optymalizacją. Cenią to przede wszystkim czytelnicy, ale także roboty indeksujące Google.

Pozycjonowanie lokalne

Dla małych i średnich firm istotne może okazać się pozycjonowanie lokalne. Pozwala ono zwiększyć widoczność Twojej strony internetowej dla osób szukających usług i firm w okolicy. Do wyszukiwanej frazy potencjalni klienci dopisują często dzielnicę miasta, miejscowość, czy województwo.

Pozycjonowanie wizerunkowe

Jak o nas piszą, tak nas widzą. Pozycjonowanie wizerunkowe polega na doprowadzeniu do tego, aby pozytywne opinie o Twojej firmie i świadczonych usługach wyświetlane były wysoko w wynikach wyszukiwania. Pozytywne opinie odgrywają kluczową rolę nie tylko w budowaniu wizerunku przedsiębiorstwa, ale także w pozyskiwaniu nowych klientów.

Pozycjonowanie wideo

Wiemy, jak bardzo treści wideo angażują odbiorców. Nic dziwnego, że coraz częściej wykorzystywane są jako doskonały nośnik reklamy i wszelkich informacji. Dobrej jakości film, animacja czy też pokaz slajdów to często nieodzowna część kampanii reklamowej, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby materiały te zostały dobrze wypozycjonowane.

Optymalizacja wizytówek firm w Google Maps

Warto wykorzystać potencjał, jaki drzemie w mapach Google i w usłudze Google Moja Firma. Narzędzie to pozwala zarządzać wizerunkiem Twojej firmy poprzez wizytówki. Odpowiednio wybrane i zaprezentowane grafiki i informacje ułatwią Ci dotarcie do klienta nie tylko z poziomu wyszukiwarki, ale także z wykorzystaniem Google Maps.
Strona internetowa to w obecnych czasach konieczność dla większości przedsiębiorstw. Jest to w końcu bardzo skuteczny sposób na dotarcie do klienta, gdyż większość naszego społeczeństwa korzysta z Internetu.
Projekt jest niezwykle istotny, dlatego należy dobrze przemyśleć układ, grafikę i oczywiście treść. Ma ona ogromny wpływ na pozycję witryny. Biorąc pod uwagę ilość użytkowników Internetu, nawet strona o bardzo wyspecjalizowanej treści może budzić duże zainteresowanie i generować sporą ilość wejść na stronę. Konkurowanie ze stronami o silnej pozycji i ogólnej treści może trwać długo i wcale nie musi zakończyć się powodzeniem.
Kolejną rzeczą jest odpowiedni adres domeny. Nazwa domeny w kontekście promocji strony jest ogromna. Prosta do zapamiętania domena może bardzo ułatwić wyszukanie, a co ważniejsze wejście na stronę. Dlatego też sugerujemy, aby zdecydować się na kupno domeny, zanim zabierzemy się do tworzenia strony. Oczywiście służymy pełnym wsparciem w doborze nazwy i procesie rejestracji domeny. Pozwoli to uniknąć problemów z podkupywaniem domen, które są następnie sprzedawane po wiele wyższej cenie.
Działania te skutkują podniesieniem pozycji Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych takich jak: Google, Bing, Yahoo czy NetSprint. W skład usługi wchodzi optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, dodawanie skryptów do usług analitycznych i ostatecznie samo pozycjonowanie strony. Pomagamy przy doborze słów kluczowych i analizowaniu ruchu na stronie.
Internet każdemu przedsiębiorcy daje ogromne możliwości. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych środków masowego przekazu, dlatego warto wykorzystać go do promocji firmy. Jednakże nim przeprowadzisz kampanię reklamową, koniecznie trzeba zadbać o pozycję strony. Lokalne pozycjonowanie stron, skierowane do internautów z wybranej miejscowości przynosi niezwykłe rezultaty. Pozycjonując stronę możesz w łatwy sposób zwiększyć obroty firmy. W pozycjonowaniu stron dla fraz lokalnych mamy wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowane zaplecze techniczne. Pozwala nam to uzyskać bardzo wysoką skuteczność w pozycjonowaniu fraz związanych wyszukiwaniami dla miasta Toruń i nie tylko.
Jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki daje nam Internet, nie wystarczy samo kupienie, zaprojektowanie strony www. Stron wyświetlanych w rankingach wyszukiwań są setki tysięcy lub miliony (w zależności od zapytania). Projektowanie i pozycjonowanie stron to dwie odrębne, ale ściśle powiązane ze sobą usługi. Pozycjonowanie to proces promocji stron, którego celem jest utrzymywanie promowanej witryny na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwań. Zainteresowanie tą usługą stale rośnie, dlatego jest to proces ciągły. Pozycjonowanie to zajęcie wymagające stałego zaangażowania ze strony pozycjonera, w przeciwnym wypadku strona z czasem spadnie w rankingu.
Na koszt pozycjonowania strony ma wpływ kilka czynników. Jednym z nich jest ilość wyników wyszukiwania zwracanych przez Google dla danej frazy. Dla niektórych fraz może to być kilka, a nawet kilkaset tysięcy. Oznacza to, że nasza strona, musi przebić się przez wiele innych wyników, aby uplasować się w górnej części listy. Analizujemy też konkurencyjność frazy. Dokonujemy dokładnej analizy konkurencji. Trzeba pamiętać o tym, że nie tylko my chcemy być na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwarki. Dlatego też, w celu wyceny pozycjonowania strony www prosimy o bezpośredni kontakt. Na podstawie podanych fraz przygotujemy szczegółową wycenę.
Oczywiście, że warto, a nawet trzeba. Dlaczego? Samo kupienie strony bez pozycjonowania, to jak kupienie wizytówek czy też ulotek reklamowych i schowanie ich głęboko w szufladzie biurka. Po co nam wizytówka czy też reklama, której nikt nie widzi? Wielokrotnie spotykamy się z klientami, którzy kupili piękne i drogie strony, jednak nie są zadowoleni z ich istnienia, ponieważ nikt ich nie ogląda. Jaki jest więc sens wydawania kilku, czy też kilkunastu tysięcy złotych na stronę www, której nikt nie znajdzie w sieci?