Tworzenie sklepów internetowych

Handel coraz częściej przenosi się do sieci. Dlatego wiele firm decyduje się na sklepy internetowe. Mają one wiele plusów, jednym z głównych jest to, że taki sklep jest otwarty 24 godziny na dobę. Podobnie jak w przypadku stron internetowych, układ treści, zakładek itd. Także powinien być przemyślany. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że klient będzie mógł bez większego trudu kupić to, czego szuka. Oferujemy usługę tworzenia sklepów internetowych uwzględniających indywidualne potrzeby Twojej firmy. Przykładamy dużą wagę do szczegółu, dbamy o ciekawy projekt graficzny.
Naszym Klientom oferujemy sklepy internetowe stworzone na podstawie oprogramowania PrestaShop i WooCommerce. Sklep internetowy dostosujemy do potrzeb Twojej firmy, mogą to być zarówno kilkuproduktowe sklepy, jak i bardziej rozbudowane wersje.

Platformy B2B

Oferujemy także systemy B2B dedykowane do handlu hurtowego zintegrowane z systemem ERP klienta (np. CDN OPTIMA, ELSE.ERP). Portal B2B łączy się z programem i pobiera informacje dotyczące na przykład:
  • towaru (stany magazynowe, opisy, zdjęcia, ceny i rabaty, jednostki miary, opakowania zbiorcze, kody kreskowe itd.),
  • kontrahentów (nazwy, nip, adresy, e-maile, rabaty),
  • historie faktur, zamówień, WZ, PZ,
  • dane finansowe kontrahenta (klient może sprawdzić swoje saldo, przyznany kredyt, nierozliczone dokumenty itd.),
  • e-faktury (klient może zapisać faktury do pliku w formacie pozwalającym na import do swojego systemu).
Klient, któremu aktywujesz dostęp do portalu, po zalogowaniu widzi automatycznie ceny przeliczone po uwzględnieniu przyznanych mu w systemie rabatów i promocji. System pozwala na drukowanie kodów kreskowych, zamówienie lub faktury można wydrukować, a system na podstawie cyfrowych kodów kreskowych automatycznie wygeneruje obrazy kodów pozwalające na odczytanie ich czytnikiem. Zamówienie złożone w platformie B2B jest automatycznie importowane do systemu ERP jako „zamówienie od klienta” (opcjonalnie faktura, WZ, MM).