Oferowane przez firmę Soneta oprogramowanie enova365 to skuteczne narzędzie zarządzania, wspierające przedsiębiorstwa w codziennej pracy. Jego unikalność na skalę kraju wynika z innowacyjnego podejścia, zaangażowania w rozwój i dbałości o satysfakcję klientów. Program enova365 jest zaliczany do czołówki oprogramowania klasy ERP w Polsce.
Enova365 występuje w dwóch wariantach- klasycznym, instalowanym w środowisku IT oraz w formie usługi. Dostępne są dwie wersje oprogramowania:
Wersja Standard (okienkowa)
Wersja Multi
Oparta na tradycyjnym interfejsie jak w systemie Windows, dedykowana przede wszystkim użytkownikom preferującym klasyczny sposób korzystania z oprogramowania. Wersja umożliwia pracę z komputera stacjonarnego.
Zaprojektowana tak, aby była kompatybilna i dostosowana do każdego urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z enova365 na dowolnym urządzeniu, takim jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety czy smartfony. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną elastyczności pracy i chcą mieć dostęp do systemu z różnych miejsc i z różnych urządzeń.
W wersji Standard enova365 występuje jedynie wariant z interfejsem okienkowym oprogramowania, natomiast w wersji Multi użytkownik ma do dyspozycji 3 różne interfejsy:

Interfejs okienkowy

taki jak w przypadku wersji Standard.
enova-okienkowa-.net6

Interfejs przeglądarkowy (webowy)

umożliwia pracę zdalną z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę internetową.
Interfejs enova365 w wersji przeglądarkowej

Interfejs mobilny

na urządzenia z systemem Android i iOS


Wersja Multi enova365 została zbudowana w oparciu o nowoczesną bibliotekę React, co umożliwia tworzenie dynamicznych i wysoce wydajnych interfejsów. Wersja przeglądarkowa korzysta z technologii HTML5, a więc charakteryzuje ją nowoczesność i niezawodność.

Enova365 Multi oferuje możliwość wygodnego korzystania z oprogramowania również za pośrednictwem chmury. W chmurze, infrastruktura IT, a także wspólna baza danych oraz oprogramowanie, znajdują się na zewnętrznym serwerze, co daje użytkownikowi możliwość korzystania z zasobów firmy z dowolnego urządzenia i w każdej chwili, o ile posiada dostęp do Internetu.

Dla dodatkowych funkcji enovy365 zaleca się instalacje pakietu Microsoft office

Klienci korzystający z enova365, w ramach działalności swojej firmy, mają możliwość indywidualnego doboru wersji oprogramowania do swoich potrzeb, uwzględniając posiadane urządzenia oraz miejsce pracy. System działa w ramach jednej bazy danych, zapewniając aktualizację danych na bieżąco. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z systemu na różnych urządzeniach, a wszelkie zmiany są natychmiast widoczne we wszystkich interfejsach. To elastyczne podejście umożliwia optymalne wykorzystanie enova365 i zwiększa efektywność pracy. Bez względu na to, czy użytkownicy preferują tradycyjny interfejs okienkowy, mobilność interfejsu przeglądarkowego, intuicyjność interfejsu dotykowego na tabletach, czy wygodę interfejsu komórkowego na smartfonach, enova365 zapewnia spójność i pełną funkcjonalność dla wszystkich.