Nowy moduł enova365 Nieruchomości - Jak wdrożyć program enova365 autoryzowany partner toruń
Nieruchomości – nowy moduł systemu enova365
24 listopada, 2022
Usuwanie wirusów z wordpress
4 kwietnia, 2023

Konfiguracja niezawodnych serwerowni dla firm

Konfiguracja serwerowni dla firm - usługi IT Toruń

Napływające informacje z Polskich sieci energetycznych wywołują coraz więcej obaw w związku z potencjalnymi przerwami w dostawach prądu. Jako utrzymująca się przez lata na rynku firma usług IT, dbamy o to, by nasze usługi były wykonywane w sposób ciągły. Dlatego jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, a nasi klienci zyskują zabezpieczenie na wypadek alarmowych sytuacji.

Dla naszych klientów konfigurujemy niezawodne serwerownie, spełniające wymagania Klasy Tier 4, co daje gwarancję, że awarie urządzeń, toru dostawy energii elektrycznej, Internetu czy chłodu, nie wywołają zatrzymania pracy serwera. Warto zaznaczyć, że cały sprzęt zostaje wyposażony w niezależne od siebie podwójne źródło zasilania z dostępnością na bazie 99,995%. Ciągłość pracy zapewniają również zasilacze awaryjne UPS o mocy 3000 VA, a także specjalny agregat prądotwórczy.

Konfiguracja serwerowni dla firm to usługa obejmująca takie działania jak przygotowanie serwera do instalacji, montaż serwerowni, instalacja systemu operacyjnego, skryptów i usług systemowych. Na życzenie klienta możemy dokonać przeniesienia danych z innych serwerów lub dokonać pełnej konfiguracji kopii zapasowych. Częścią naszej usługi konfiguracji niezawodnych serwerowni dla firm jest również wsparcie w wyborze najkorzystniejszego serwera oraz rozwiązań informatycznych, które zapewnią nieprzerwaną pracę serwerowni na długi czas.